Що робити, якщо в ваш телефон попала рідина в першу чергу?

Спочатку потрібно витягти акумулятор з телефону і не вставляти його мінімум добу. Як не дивно, але вбиває елементи всередині телефону не скільки вода, скільки електричний струм, який окисляє елементи всередині і виводить з ладу радіоелементи та плату пристрою.

Друге на черзі, висихання телефону зсередини. Рідина потрапляє всередину телефону дуже швидко, а от сохнути він може дуже довго, далеко не один день. І навіть якщо вся рідина висохне всередині, все одно залишаються розчинені у воді солі, які роз'їдають радіоелементи при роботі телефону.

Тому третім кроком у порятунку телефону після попадання в нього вологи - звернення у сервісний центр по ремонту телефонів, і краще не зволікати, чим швидше це зробити, тим дешевше буде коштувати ремонт, і можливо вистачить тільки профілактики елементів телефону.

Але не завжди все так легко. Припустимо, кинули у воду iPhone, а в ньому батарейку так просто не дістати, не розбираючи пристрій. В такому випадку, якщо Ви не можете найближчим часом звернутися в сервісний центр, раджу покласти iPhone в рис.

Що може бути з телефоном після попадання води?

Найбезпечніший випадок, коли телефон кинули у воду, він продовжує працювати, але на екрані залишилися розводи від води. Начебто і нічого страшного, але виглядає неприємно, особливо на світлому фоні. Вихід з такої ситуації - тільки заміна дисплея на телефоні. Навіть після того як вода висохне, сліди від неї все одно залишаються, і прибрати їх зі старого екрану неможливо, так як дисплей містить декілька шарів плівки, що розсіюють підсвічування, і розібрати їх не пошкодивши нереально.

Найгірший випадок, коли вода, котра потрапила в телефон, окисляє радіоелементи і виводить їх з ладу. Ступінь окислення залежить від часу перебування телефону в воді: від кількості рідини, котра потрапила всередину; від того, витягли відразу батарейку з втопленого телефону або через деякий час. Якщо після потрапляння води в телефон не прийняти міри, то елементи телефону окисляться, солі роз'їдять деталі телефону, і втоплений телефон стане непридатним до ремонту.

Вартість ремонту телефону після води

Скільки буде коштувати ремонт втопленого телефону? Якщо телефон не вмикається після потрапляння рідини всередину, то відповімо чесно: "Не знаєм". Без діагностики несправності в такому випадку не обійтися, так як вода могла вивести з ладу будь-який елемент, і тому телефон потрібно розбирати і тестувати для виявлення поломки.