Ви мрієте виростити дитину міцною і здоровою? Тоді важливо забезпечити їй правильне харчування у віці до року. Вважається, що найкраща їжа для немовлят – це материнське молоко. Це дійсно так. У перші місяці життя дитина повинна вигодовувати груддю – це забезпечує йому формування імунітету і правильний розвиток. Але у віці від шести місяців вже недостатньо одного лише материнського молока. На цьому етапі в раціон малюка батьки починають вводити прикорм.

Дуже важливо правильно вибрати дитяче харчування. Раніше мами віддавали перевагу пюре власного приготування. Але зараз такий варіант втрачає актуальність. Знайти фрукти і овочі високої якості непросто – усі плоди, представлені на вітринах супермаркетів, насичені нітратами. До того ж, складно підтримувати приготований прикорм в ідеально свіжому стані, його доводиться постійно оновлювати, що добавляє витрат. То який же вихід? Найкраще використовувати промислове дитяче харчування для годування малюка. Наприклад, компанія Фрісо вже не перший рік поставляє на вітчизняний ринок різноманітні напої та суміші для немовлят та для дітей у віці до року.

Чому батьки вибирають продукцію цього бренду? Все через його підходу до виробництва. У Friso розуміють, як важливо надати натуральне і безпечне харчування для дітей. Тут ретельно підходять до вибору сировини і її обробці. Це дозволяє виробникові зберегти цінність продукту.

Зверніть увагу, що компанія не закуповує сировину на стороні. У неї є власні ферми (на даний момент налічується більше 19 тисяч господарств), де ретельно стежать за станом корів і якістю наданого ними молока. Ретельний контроль на всіх етапах – це принцип компанії. Завдяки цьому всі її напої на основі молока виходять натуральними і насиченими корисними нутрієнтами. Ви можете дізнатися більше про дитячі суміші Friso на friso.com.ua

До створення всіх типів харчування бренд походить відповідально. Треба відзначити, що орієнтується він на європейські та світові стандарти. Це вже говорить про високу якість продукції. До складу сумішей входять тільки дійсно необхідні дитині інгредієнти. Вони безпечні і не викликають алергічних реакцій.

Хто займається підготовкою компонентів для дитячого харчування? Їх виробляють у власних лабораторіях. Це дозволяє контролювати процес обробки інгредієнтів і стежити, щоб на кожному етапі дотримувалися всі необхідні норми. М’який  термічний вплив на компоненти для сумішей робить продукцію не тільки максимально насиченою нутриентами, але і легко засвоюваною. Це означає, що у малюків не виникне проблем з травленням.