Якщо ви не бачили Карпати, то ви не бачили Україну. Цей чудовий гірський хребет, який проходить від Чехії до Румунії, є домом для найвищої вершини України, гори Говерла. Карпати дивні цілий рік, відмінне місце для оздоровлення та відпочинку. Неймовірна краса природи, спокій і віддаленість регіону від суворового міського життя, якість обслуговування відповідає кращим європейським курортам, також доступність, зробили щорічні візити в Карпати сімейною традицією. Ви не коли не зрозумієте Карпати, поки не піднімитесь на вершини. Гори пропонують десятки вражаючих поглядів. Також вони містять численні природні заповідники, в тому числі Національний парк Синевир. Озеро Синевир - найбільше озеро в Карпатах. У Карпатах кожне село схоже на музей, де древні традиції збереглися до сьогодні.

Відмінними місцями для відвідування взимку, є гірськолижний курорт Буковель, також історичні міста Івано-Франківськ та Мукачево, в яких є старі замки, фортеці, деяким з яких більше 800 років. Карпати вкриті лісами, альпійськими луками, де вівці пасуться, з року в рік. Ось чому бринза, або овечий молочний сир, є основним інгредієнтом місцевої кухні, а також лісові ягоди, печериці та ароматний мед.

Обов'язково спробуйте банош - традиційну кашу гуцульського народу, яка виробляється з кукурудзяного борошна і подається з бринзою і смаженим салом. Він смачно поєднується з грибами, змішаними в сметані. А також, Карпатське вино додає останній штрих до цього традиційного блюда.

Маленькі ринки, знайдені в кожному селі або місті, пропонують місцеві органічні продукти, а в магазинах є асортимент ручної роботи з вовняних і дерев'яних матеріалів. Карпатське багатство - це місцеві сири. Це може бути традиційний овечий молочний сир або сирний кінь, буквально фігурка коня з сиру. Іншими унікальними харчовими продуктами цього регіону є органічний, ароматний мед і медовуха, медовий лікер. Також гриби, можна назбирати додому або купити. У Карпатах їх висушують і продають на довгій мотузці, яка виглядає як намисто. Пляшка домашнього вина, є прекрасним доповненням до цього набору, карпатських продуктів харчування, які можна купити на більшості ринків.

Карпати гарні і цікаві, круглий рік. Кожна пора року, унікальна по-своєму. Компанія «Сіон-Тур» підбере турне, в будь-який час року, з огляду на всі побажання, наприклад, недорогий, новорічний відпочинок в Карпатах, залишить незабутні враження. Основний напрямок компанії - це відпочинок на Західній Україні, тому найприємніші ціни саме тут.