Імплантація зубів

Практично кожній людині доводиться, рано чи пізно, вирішувати проблеми, пов'язані із відновленням зубного ряду. Втрачені зуби стають неабиякою проблемою для людини. Навіть якщо відсутність зуба не дуже помітна ззовні, вона обов'язково позначиться:

  • на функціонуванні сусідніх зубних одиниць, які змушені будуть розподілити навантаження, прийняти удар на себе, що може негативно відзначитися на їхньому стані або приведе до деформації прикусу;
  • на стані щелепи, в якій починають відбуватися процеси атрофії кісткової тканини, що призводить до ускладнень подальшого протезування;
  • на зовнішньому вигляді, розвитку комплексу неповноцінності та виникненню психологічних проблем, пов'язаних із спілкуванням.

Імплантація зубів, ціни на яку поки що залишаються на досить високому рівні, на даний момент є найбільш передовим методом протезування. В цьому немає нічого дивного: імплантація постійно розвивається, як у напрямку використання нових, більш досконалих і безпечних матеріалів, так і в напрямку оновлення технологічної бази. До того ж, естетична та психологічна складові імплантів є безумовною запорукою їх популярності.

Необхідно зауважити, що сучасні методи протезування, яке відбувається в два етапи, має стійку тенденцію до скорочення терміну між першим та другим етапом встановлення імплантів. В чому ж полягають переваги цього методу протезування, якщо імплантація зубів, незважаючи на ціни, які, на жаль, поки що не є загальнодоступними, набуває все більше прихильників?

Як це відбувається?

Перш за все, розглянемо детальніше технологію імплантації зубів. Спеціалісти з протезування стоматологічної клініки професора Безвушко застосовують добре перевірену, надійну технологію встановлення імплантів у два етапи.

На першому етапі в кісткову тканину щелепи вживлюється імплант — штучний корінь, виготовлений з комерційно чистого титану або титано-алюмінієво-ванандієвого сплаву, які, зазвичай, досить добре приживаються. Після встановлення, безпосередньо, імпланта та деяких допоміжних елементів, місце розрізу зашивають. Шви знімають після повного загоювання рани. Зазвичай, це відбувається через 1 -3 тижні.

Наступний етап — встановлення постійного зубного протезу, відбувається після повноцінного інтегрування металевого імпланта у кісткову тканину, що триває від одного до декількох місяців. На протязі цього терміну пацієнт користується тимчасовими коронками.

Такий підхід до імплантаціонного методу протезування має принаймні одну, але досить суттєву перевагу: лікар має досить часу, щоб переконатися в тому, що в організмі пацієнта не почалось процесів відтворення, адже мінімальний ризик їх виникнення існує завжди.

Переваги імплантації

Розуміючи, що ціни на зубні імпланти, на жаль, поки що не можна зарахувати до загальнодоступних, ми маємо навести досить переконливі аргументи щодо переваги даного методу протезування зубів саме в нашій клініці.

Основні переваги імплантації в клініці професора Ельвіри Безвушко:

  • довговічність (а, отже і економічну обґрунтованість) використання- середній термін служби зубного протезу з матеріалів, які використовують наші фахівці,складає 15 років. До того ж, навіть у разі пошкодження штучного зуба лікар просто від'єднає його від металевої основи і замінить новим;
  • якість виконання – наші фахівці майстерно, безболісно та швидко виконують усі необхідні роботи;
  • демократична ціна – порівняно з іншими клініками, ми пропонуємо досить приємну вартість усіх процедур, яка дійсно коштує витрачених коштів.