За даними Clutch.co компанія Perfectial – провідний розробник програмного забезпечення в нашій країні. Це безумовний лідер у своїй галузі. Оцінювання було проведено експертами незалежно та без упереджено. Дана оцінка викликає слова вдячності у кожного, хто працює в компанії. Адже кожен результат якісною роботи повинен бути відмічений. Кожен спеціаліст фірми не перестає вдосконалюватися на професійному рівні. З кожним новим проектом працівник компанії Perfectial отримує високі знання, які допомагають в роботі та в розвитку в custom software development.

Переваги компанії:

  • Лише професійні робітники, які знають свою справу на 100%;

  • Постійний розвиток;

  • Висока репутація.

Чи можна довірятися лише оцінюванню компанії? Фірма Clutch.co, яка створила рейтинг, була заснована в 2012 році у Вашингтоні, і за час свого існування довела великий досвід та репутацію. Мета роботи працівників фірми – це допомогти клієнтам знайти найефективніші компанії з програмного забезпечення custom software development на безкоштовних умовах. Дана допомога дозволить вберегти себе від фірм-посередників, які не принесуть жодного результату. Місія, яку виконує компаніє важлива і тому, кожна організація, яка з нею співпрацює дає позитивну оцінку.

Як проводиться оцінка компаній? Перш за все, відбувається детальний аналіз даних та діяльності фірм, які треба оцінити. Обов’язково беруться до уваги відгуки клієнтів, розглядаються такі показники як успішність та розвиток.

Отже, сміливо можна сказати, що оцінка від компанії Clutch.co об’єктивна. Адже дуже багато сил та знань використовується для роботи. Кожен спеціаліст компанії – професіонал, який живе своєю справою. Оцінка від таких професіоналів авторитетна та правдива. В цьому вже ніхто не має сумнівів.