Газовий балончик Терен 4М: переваги і причини популярності

Представляючи собою зручні в застосуванні і максимально ефективні засоби для самозахисту, газові балончики міцно зайняли одне з перших місць у переліку подібних пристроїв. Їх компактність, швидкість впливу на противника і висока ступінь ураження дозволяють не сумніватися у власній безпеці і психологічному комфорті.

Огляд пристрою та його переваги

Терен 4М досить невеликий за зовнішніми розмірами балончик, він ідеально підійде для використання жінкам, також його відрізняє ергономічністю форма, яка дозволяє із зручністю утримувати флакон в руці. Поверхня балона не слизька, і це забезпечує міцне зіткнення з шкірою руки. Для розуміння найбільш важливих і слабких сторін розглянутої моделі слід звернути увагу на наявні у балончика переваги і недоробки, які найбільш сильно впливають на її оцінку користувачами. Якщо є бажання купить газовый баллончик - інтернет вам на домомогу, у мережі багато спеціалізованих магазинів.

До особливо важливих та позитивних характеристик моделі «Терен 4М» слід віднести:

• компактність;

• високу ефективність впливу;

• можливість здійснення впливу на відстані - дальність викиду струменя екстракту пекучого перцю становить від 2 до 3 метрів;

• тривалий прояв наслідків впливу. Комбінований склад активної речовини дозволяє максимально сильно впливати на противника: основна діюча речовина балончика (це екстракт пекучого перцю) виділяється у вигляді струменя, що має для кращого контролю за траєкторією його руху червоний відтінок, а аерозольна складова дозволяє максимально широко впливати.

Призначення газового балончика Терен 4М

Газовий балончик Терен використовується для запобігання нападу людини, яка може мати навіть психічні відхилення або володіти великою фізичною витривалістю: на будь-яку людину дана модель балончика впливає моментально і дія проявляється протягом тривалого часу (30-40 хвилин). Добре показали випробування Терен 4М для відпугування собак: агресивно налаштована тварина лякається вже звуку випускається газу, а при попаданні його в рот, очі або глотку починається рясне сльозотеча, кашель, виражена болючість (особливо якщо на шкірі або слизових є навіть невеликі за розмірами повержденія) і втрата орієнтації в просторі.

Маємо зауважити, що цей баллончик - аерозольного типу, це говорить о тому, що не варто використовувати його и закритих приміщенях, або проти вітру.