Двері звичайного, тобто класичного стилю, не втрачають актуальності протягом багатьох століть. Колись класичні міжкімнатні двері слугували прикрасою розкішних палаців і парадних залів, а сьогодні зайняли гідне місце в міських квартирах і приватних будинках. 

Традиційний дизайн, широка палітра відтінків і елегантні деталі – це лише кілька причин, що дають нам привід цінувати саме класичні двері. Головним аргументом на їхню користь залишається урочистий настрій: завершений образ вдало гармонує з іншими деталями інтер'єру у класичному стилі. 

Особливості міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері класичного стилю завжди демонструють хороший смак власників. Їхні виробники створюють найбільш якісний продукт для вашого інтер'єру. В деякому роді процес виготовлення особливих дверей – дуже творчий. Полотна класичного напрямку представлені у натуральних кольорах деревини та трендових обробках – від білосніжних до ідеально чорних полотен. Великий вибір порталів і наличників дозволяє прикрасити коробку на ваш смак. Всі моделі комплектуються якісною фурнітурою, яка забезпечує безшумне закривання.

Як обрати двері у класичному стилі? 

Міжкімнатні двері розрізняються за вартістю та дизайном, адже класика може бути різною – і солідною, і дуже легкою. Якщо ви цінуєте традиційний дизайн, обирайте моделі з високим карнизом і гравіюванням по склу. Тим, хто більше схиляється до вибору скромної та, одночасно, чарівної класики, підійдуть полотна, оздоблені в простих лініях і натуральних відтінках. Окрім естетики, важливо враховувати матеріал, з якого виготовлений продукт: міжкімнатні двері у класичному стилі та з натурального масиву довговічні і красиві, але відрізняються більш високою вартістю. Доступні, але не менш естетичні матеріали – виразний шпон або облицювання емаллю.

Де купити міжкімнатні двері? 

 На нашому сайті легко підібрати двері, яка відповідає вашим уявленням про класику, і замовити доставку від виробника. Зручний інтерактивний каталог допоможе зрозуміти, як будуть виглядати класичні двері у поєднанні з різними декорами, і оцінити вартість базового комплекту. Купити міжкімнатні двері у Києві можно на сайті http://levhurt.com.ua/. Звертаючись за цим посиланням, ви маєте нагоду купити двері, виготовлені з природної сировини натуральної сосни. Хвойна структура робить двері більш гарними, досконалими. Створює домашню атмосферу комфорту. Є навіть моделі, які прикрашені текстурованим склом з малюнком. Підсумкова ціна виробу може залежати від кількох елементів: розміру дверного блоку, наявності або відсутності лиштви і вставок зі скла та ширини коробки. Саме класичні двері користуються найбільшою популярністю серед покупців. І це не дивно – вони містять у собі простоту й естетику одночасно. Обираючи їх, ви ніколи не пожалкуєте.