Реклама – невід'ємний компонент хорошого бізнесу. Ця аксіома стала вже безперечною. Поряд з такими видами розміщення реклами, як радіо і телебачення, виготовлення предметів повсякденного попиту з рекламою компанії відіграє в розвитку бізнесу не останню роль. Особливої уваги заслуговує виготовлення пакетів з логотипом. Цей вид упаковки тісно пов'язаний з життям сучасної людини. Солідні пакети з логотипом підкреслюють авторитет, імідж організації і демонструють турботу про своїх клієнтів. Тому даний вид реклами – це перспективне вкладення фінансів у процвітання бізнесу. Хочете замовити поліетиленові пакети з логотипом, тоді переходьте за посиланням http://ud.com.ua/ukr/index.html на сайт компанії Українські джерела.

Різновиди рекламних поліетиленових пакетів

Пакети можуть відрізнятися складом сировини, мати різну вартість і розмір:

Поліетиленові. Особливо поширений і економічний варіант пакет-майка.

Паперові. Стають дуже популярними останнім часом. Вони елегантно і сучасно виглядають і дуже довговічні. Можна замовити пакети різного розміру, з різними ручками: паперовими, з мотузяними і крученими паперовими ручками.

Популярність набирають паперові крафт-пакети. Вони екологічні, оскільки виготовляються з вторсировини. Полюбилися вони ще й за свій «природний» зовнішній вигляд.

Красивий, привертає увагу пакет з логотипом потрібен кожній пристойній компанії. Їх роздають покупцям і клієнтам разом з придбаним товаром безкоштовно або продають як звичайну пакувальну тару.

Щоб виготовлення пакетів з логотипом не розчарувало, необхідно приділити увагу наступним моментам:

Якщо замовляти прості целофанові пакети, необхідно перевірити їх щільність. Пакети повинні витримувати навантаження в кілька кілограмів, інакше враження від пакету та самої рекламованої організації буде зіпсовано.

Для друку повинна використовуватися тільки фарба преміум-класу.

При замовленні логотипу на паперових крафт-пакетах проконтролювати витривалість ручок і самого паперу.

Перш ніж зважитися на виготовлення пакетів з логотипом, необхідно звернутися в кілька рекламно-виробничих фірм, навести про них довідки, порівняти ціни і надані матеріали. Зазвичай друкарні і фірми з виробництва пакувальної продукції допомагають у розробці логотипу (якщо його немає). Дизайн, тип пакету, колір – справа смаку замовника. Як правило, оптове замовлення коштує значно дешевше дрібної партії. Але коли клієнти звертаються вперше, друкарні виконують навіть невеликі тиражі. Якщо підійти до питання виготовлення пакетів з логотипом фірми відповідально, результати маркетингового ходу не змусять себе чекати.