Обираєте меблі і не знаєте з чого почати? Різноманіття вибору тільки ускладнює і без того нелегкий процес пошуку. Давайте по порядку.

Почніть з матеріалу. Максимально можлива кількість позитивних якостей деревини поєднується в дубі. Дуб — це твердолистяна порода, якій властиві міцність, твердість, опір гниття і естетичний зовнішній вигляд. Термін служби такої меблів кілька десятків років.

Виберіть виробника. Зверніть увагу на великі фабрики, тому що вони, як правило, досягають високого рівня виробництва і технологій. Велика фабрика, маючи великий виробничий досвід і стабільне положення на ринку, може гарантувати високий рівень якості. Вона співпрацює зі світовими постачальниками матеріалів, фурнітури меблевих комплектуючих. Крім того, така компанія має розвинену дилерську мережу, яка забезпечить високий рівень гарантійного та післягарантійного обслуговування меблів.

Погодьтеся, щоб вибрати меблі Україна, потрібно розглянути її і доторкнутися до неї. Приймайте рішення, покладаючись не тільки на співвідношення «ціна-якість», але і на свої візуальні і тактильні відчуття. До купівлі меблів слід підійти відповідально, тому не пошкодуйте свого часу — завітайте до меблевого салону, вивчіть зразки, надайте розміри свого приміщення або запросіть працівника салону на замір і чекайте дизайн-проекту.

При порівнянні кількох проектів меблів пам'ятайте, що коректно порівнювати схожі проекти з найбільш близькою комплектацією фурнітури, максимально схожими розмірами і розташуванням модулів. Завжди порівнюйте між собою те, що дійсно можна порівняти.

При всьому широкому асортименті знайти підходящі меблі досить непросто. Ще складніше згодом підібрати меблі для інших кімнат, повторивши текстуру і колір.

Варто раціонально замовляти меблі в салоні, де можна придбати відразу все необхідне: вбудовану техніку, стільницю, комплектуючі, мийки, змішувачі, матраци. Уточніть про гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Працюючи над проектом, дизайнер салону меблів врахує індивідуальні побажання замовника. Проект супроводжується дизайнером повністю — від дизайн-проекту до установки. Клієнту не потрібно турбуватися і контролювати різні етапи.

Підприємство «Нова Маркет» виробляє меблі на замовлення, комплектуючи їх з модульних програм, що дозволяє впливати на якість і вартість виробів. Ви купуєте тільки те, що потрібно, збираючи композицію з модулів як конструктор, немає необхідності купувати весь набір меблів. У той же час, технологічні можливості фабрики дозволяють виготовляти нестандартні габарити виробів, що надає можливість втілити в життя індивідуальні побажання наших клієнтів і створити проект навіть з самими складними інтер'єрними особливостями приміщень.