Той, хто біжить по лезу 2049 (2017) постерФільм «Той, хто біжить по лезу» (2017) тут онлайн дивитися українською можна буде одразу після прем'єри. Продовження американського фантастичного фільму, заснованого на романі Філіпа К. Діка «Чи сняться андроїдом електровівці». Дія фільму розгортається навколо розслідування детектива Ріка Декарда, що спеціалізується на пошуку зламаних і зниклих андроїдів і реплікантів.

Сюжет

Дія стрічки розгортається через кілька десятиліть після подій, що відбулися у першій частині фільму. У недалекому майбутньому всі люди виявляються поділена на класи: люди, репліканти, андроїди.

Андроїди зовні нічим не відрізняються від людей. Вони є рабами, які виконують найнебезпечнішу і невдячну роботу. Репліканти - продукти генної інженерії. Вони володіють високим інтелектом і фізичною силою, що набагато перевищують силу людей. Саме тому люди запрограмовують реплікантів на обмежений термін життя. Проблеми починаються тоді, коли з'являються репліканти-втікачі, які усвідомили, що їм ніяк не уникнути смерті.

Слід відмітити, що подробиці сюжету тримаються за сімома печатками, тому всі головні сюжетні повороти приховані, що має порадувати глядача при перегляді.

Режисер про «Той, хто біжить по лезу 2049» (2017)

Дені Вільньов: «Ми вирішили почати фільм з чогось оригінального. Мені завжди подобалася ідея антиутопічного всесвіту, і «Той, що біжить по лезу 2049» (2017) почнеться з того, що особисто мені нагадує фермерське господарство. Це оброблена рівнина в штаті Вайомінґ. Вона простягається вдалину, і ніщо не заважає погляду окинути її на 20 миль вперед. Ніяких огорож, лише зорана суха земля. Поверніться - і побачите величезне дерево. Воно мертве, але його підтримують троси, що не дають йому впасти. За ним десь у двох милях у сутінках працює здоровий комбайн, який удобрює ґрунт. Комбайн у чотири рази більший за будиночок. І тут підлітає машина, піднімаючи клуби пилу. До машини підбігають гавкаючі собаки, двері відкриваються, виходить Рік Декард. Він відкриває двері, втягує носом повітря, відчуває запах їжі, що готується, і сідає на ґанку в очікуванні того, хто працює на комбайні. Чоловік бачить Ріка. Він залишає машину за будинком (комбайн підноситься над ним) та спускається сходами. Це потужний чолов'яга. Він підходить до Гаррісона, підлога під ним тріщить - мужик важить приблизно 150 кг. Мабуть, на цьому все. Решту побачите самі».

Український трейлер

Прем'єра «Той, що біжить по лезу» (2017) відбудеться 5 жовтня. Трейлер захоплює своєю постапокаліптичною атмосферою, у якій приємно виділяється музичний супровід. Судячи з рекламного ролику, на нас чекає гостросюжетний бойовик з таємницями, які приховують занадто багато, щоб не бути розкритими.