Весілля – особливе свято. Підходити до його організації слід виважено та прискіпливо. Запрошення для гостей – показник уваги до них. Аби запам’ятатися рідним і близьким, слід обрати оригінальну весільну поліграфію. Саме це ми і вирішили зробити, замовивши індивідуальні запрошення. Ми хотіли виділитися з-поміж інших пар, обравши своєрідний і стильний дизайн. Ми зробили запрошення на весілля опт тут. В агентстві «Event-cards» врахували наші побажання, створивши неймовірний витвір мистецтва. При погляді на аркуш паперу, який запропонували нам в якості зразка, нам захотілося перевершити самих себе, і замовити щось подібне. Було обране ексклюзивне запрошення, яке було вкладене в рожевий футляр, перев`язанний стрічкою. Нас приємно вразили стиль написання, цупкість паперу, довершеність друку. Все відповідало заявленій якості.

Казкова весільна поліграфія за демократичні ціни

Хоч ми і не наважились, проте довго роздумували над тим, аби замовити запрошення з дерева. Креативні дощечки з вирізьбленими літерами – гарний спосіб заявити про себе, як про нову сімейну пару. Таке запрошення збереглося б на довгі роки, викликавши мільйон запитань у дітей та онуків.

Івент-кардс – справжні професіонали своєї справи. Робітники, що приймали замовлення, врахували наші побажання, втіливши їх в короткий термін. Ввічливість, пунктуальність та відповідальність працівників – причина радити їх знайомим.

Розглядаючи філігранну роботу дизайнерів, важко повірити, що це – всього лише запрошення на весілля, а не зразки робіт генія-художника. Витонченні і ніжні моделі викликають закоханість з першого погляду. Досить важно вибрати серед десятків достойних варіантів – кожна з них варта уваги.

Чому слід замовляти в інтернет-магазині

Мені сподобалось, що весільна поліграфія event-cards.com підійде для будь-якого святкового бюджету. В каталогах представлені запрошення як еліт-класу, так і економ. Символи кохання та злагоди в оформленні запрошень дарують естетичну насолоду та підвищують настрій.

Ми замовили не лише запрошення, а й бенкетні картки. Гості були приємно здивовані якістю цифрового друку. Маленька деталь на столі додала події шику та розкоші.

Весілля вже пройшло, але щасливі спогади залишились. За левову частку їх відповідають позитивні відгуки від гостей щодо запрошень. Дякувати за це слід «Івент-кардс». Його співробітники показали себе з кращого боку, виповнивши всі наші примхи і забаганки.

Ми впевнені, що будемо звертатись за його послугами й надалі. Дружина вже придивилась файні листівки-поздоровлення з Новим Роком. Гадаю, що в передсвяткові дні інтернет-магазин отримає багато замовлень від нашої сім`ї та друзів.

Максим Левицький