Ведення підприємницької діяльності в Україні тісно пов'язане з вирішенням правових проблем. Необхідно грамотно укладати договори, відповідати на запити державних органів, адекватно реагувати на неправомірні дії контрагентів. Помилки та незнання законів можуть мати більш ніж серйозні наслідки як для бізнесу в цілому, так і для його керівника або власника зокрема. Для того щоб цього уникнути необхідно залучати до роботи кваліфікованого юриста. Пошук надійного адвоката в Києві – непроста задача, щоб не експериментувати в такій відповідальній сфері ви можете скористатись послугами нашої фірми. Юридична компанія «Слинько та партнери» надає всебічну правову допомогу суб'єктам бізнесу будь-якої організаційно-правової форми.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія спеціалізується на вирішенні юридичних проблем бізнесу у всіх сферах права. Фахівці організації мають величезний практичний досвід підготовки документів будь-якої складності, супроводу судових розглядів та ефективної взаємодії з контролюючими органами. Ми надаємо наступні послуги адвоката в Києві:

1. Супровід кримінальних справ;

2. Допомога юриста в Києві при податкових перевірках і судових процесах з ДПІ;

3. Супровід господарських процесів;

4. Податкове планування та консультування, оптимізація оподаткування;

5. Комплексний юридичний супровід бізнесу, а також професійний контроль окремих угод;

6. Послуги адвоката по стягненню заборгованості;

7. Допомога у вирішенні спорів з фінансовими організаціями.

Компанія «Слинько та партнери» надає юридичні послуги на високому рівні – більше 90% справ за нашої участі було завершено зі сприятливим для клієнтів результатом. У нас працюють юристи високої кваліфікації, що володіють глибокими профільними знаннями, вони готові братися навіть за безнадійні і найскладніші ситуації.

Чому Вам варто обрати нас?

Крім основної діяльності наші юристи займаються науковою роботою, вивчають нововведення законодавства та їх практичне застосування, а також беруть участь у правових семінарах і конференціях. Крім того послуги юриста і адвоката від Компанії «Слинько та партнери» мають цілком доступну вартість, особливо якщо враховувати фінансовий результат від грамотної та ефективної юридичної роботи.

Співпраця з нами це:

1. Оперативне і результативне рішення будь-яких правових проблем бізнесу;

2. Гарантія конфіденційності тієї інформації клієнта, яка може стати доступна нашим фахівцям в процесі роботи;

3. Об'єктивна оцінка наявної ситуації;

4. Якісні послуги адвоката Компанії прямо в Вашому офісі в будь-якому районі Києва;

5. Докладні і вичерпні консультації з усіх правих питань.

Звертайтеся і проблеми бізнесу залишать Вас.