Двоє захисників з Криворіжжя повернулися сьогодні з росії після 4-річного полону.
Про це повідомив в.о.начальника Криворізької РВА Віталій Шпак.
Нагадаємо, очільник ОВА Олександр Ганжа повідомив, що з російської неволі 26 червня повернуто 7 військовослужбовців з Дніпропетровщини.
Раніше стало відомо про повернення з полону 160-ти українських військових. Усі вони були у неволі ще з 2022 року. За повідомленням ГУР МО, серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.