На Дніпропетровщині військові вимагали 100 тисяч гривень у підлеглого за «спокійну службу», - ФОТО

На Дніпропетровщині правоохоронці викрили двох військовослужбовців, яких підозрюють у вимаганні хабаря від підлеглого. За 100 тисяч гривень заступник командира роти та головний сержант обіцяли не створювати проблем під час служби та не ініціювати службове розслідування, яке могло позбавити військового премій.

На Дніпропетровщині поліція викрила військовослужбовців, які вимагали 100 тисяч гривень неправомірної вигоди у підлеглого за «безперешкодне» проходження служби. Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на пресслужбу обласної поліції.

До організації схеми причетні заступник командира роти та головний сержант роти військової частини. Фігуранти вимагали від підлеглого військовослужбовця 100 тисяч гривень за не створення штучних перешкод під час проходження служби. Зокрема, не ініціювання службового розслідування, в результаті якого військового можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності з подальшим зняттям преміальної винагороди.

"23 травня поліцейські спільно з СБУ затримали головного сержанта та заступника командира підрозділу військової частини після отримання 100 тисяч гривень неправомірної вигоди. Обох затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України", - зазначили правоохоронці.

У ході слідчих дій, в одного із фігурантів, вилучили:

  • понад 1,2 млн грн,
  • мобільні телефони,
  • банківські картки,
  • блокнот із чорновими записами.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News