Народні депутати отруїлися у їдальні Ради і не змогли працювати, медики з'ясовують обставини, - ЗМІ

Фото: Суспільне

Фахівці санітарно-епідеміологічної служби з'ясовують обставини можливого отруєння харчами низкою нардепів у їдальні Верховної Ради, через яке 12 лютого парламентарі не розглянули жодного законопроєкту, адже за відсутністю їх колег бракувало голосів у сесійні залі.

Про це журналістам заявили у пресслужбі українського парламенту, пише Суспільне.

"Одразу після отримання відповідної інформації розпочато перевірку. Наразі фахівці санітарно-епідеміологічної служби проводять опитування для з’ясування обставин і переліку спожитих харчових продуктів. Відбираються зразки для проведення лабораторних досліджень", — розповіли там.

У пресслужбі зазначили, що попередньо розглядається ймовірність ротавірусної або іншої гострої кишкової інфекції.

"Остаточні висновки можуть бути зроблені лише після отримання результатів лабораторних досліджень. Про результати перевірки буде поінформовано додатково", — додали у ВР.

Що відомо про скасоване засідання Ради 12 лютого

Вранці 12 лютого Рада мала розглянути низку законопроєктів, але за результатами трьох сигнальних голосувань для початку пленарного засідання у сесійній залі забракувало необхідного кворуму із щонайменше 226 нардепів. Через це перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко оголосив про перерву.

За словами нардепа від фракції "Голос" Ярослава Железняка, а також позафракційного депутата Миколи Тищенка, 11 лютого значна кількість їхніх колег отруїлась у їдальні ВР.

Згодом у коментарі Суспільне Чернігів нардеп від фракції "Слуга народу" Сергій Гривко розповів, що, ймовірно, отруївся, але попри погане самопочуття все ж таки приїхав на засідання Ради.

"Я також отруївся: сильна слабкість, зневоднення, біль у м’язах, підвищена температура та загальна важкість. Якщо стан погіршиться — звернуся до лікарні. Попри це, я приїхав на засідання", — сказав парламентар.

Також він підтвердив, що наразі щодо можливого отруєння народних обранців триває перевірка.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News