Розбив вікно та поїхав: поліція Кривого Рогу затримала раніше судимого чоловіка за незаконне заволодіння авто

Поліцейські Кривого Рогу затримали підозрюваного у незаконному заволодінні транспортним засобом.

Раніше судимий 35-річний чоловік розбив вікно та проник до автомобіля «ВАЗ 2108», що належить 37-річній потерпілій, після чого поїхав з місця події. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в  Дніпропетровській області. 

Злочин стався ввечері 11 січня біля одного з будинків у Металургійному районі міста.

"Правоохоронці відділення поліції № 2 Криворізького районного управління поліції оперативно встановили особу правопорушника та затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України", - зазначили правоохоронці.

Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News