Ворог завдав ударів по енергетичних об’єктах Донецької та Сумської областей. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, енергетики працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.
Через складну ситуацію в енергосистемі, зумовлену наслідками попередніх російських обстрілів - у кількох регіонах України наразі вимушено запроваджені графіки погодинних відключень, повідомили в Міненерго.
Зазначається, що актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Про зміни в енергопостачанні дізнавайтесь на сторінках обленерго вашого регіону.
Також на сьогодні заплановано, що графіки обмеження потужності для промислових споживачів діятимуть з 07:00 до 19:00 в окремих регіонах України.