У Кривому Розі відбулося відкриття пластового року. Цього дня кривоворізькі пластуни і пластунки розпочали мандрівку, яка завершиться вже весною.
Сьогодні ж, 13 вересня, пластунський вимарш рушив проспектом Поштовим до парку імені Федора Маршавцева, де відбулися урочистості. Крокуючи проспектом, пластуни вигукували свої гасла та співали пластунські пісні, несли прапори та хоругви. Діти та дорослі були в одностроях. Окрім виховників, поруч з юними пластунами були їхні рідні - мами, тата, бабусі та дідусі. Таким чином відкриття пластового року традиційно стало подією для родин, у яких виховуються діти. Перехожі криворіжці зупинялися і з цікавістю спостерігали за подією. Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на власну кореспондентку.
Під час вимаршу проспектом пластуни зробили зупинку біля міського драмтеатру, поруч з яким встановлені "Куби пам'яті". Тут вони вшанували пам'ять про загиблих українських захисників хвилиною мовчання, після чого продовжили ходу у напрямку парку Мершавцева.