У закладах освіти Дніпропетровщини з 1 вересня працюватимуть 123 інспектори Служби освітньої безпеки

У закладах освіти Дніпропетровщини з 1 вересня працюватимуть 123 інспектори Служби освітньої безпеки: 49 офіцерів Служби освітньої безпеки готові зустрічати дітей в місті Дніпрі, ще 74 – в районах області.

Про це повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області.

"Завдання поліцейських Служби освітньої безпеки - це щоденне забезпечення порядку і безпеки в закладах освіти, проведення профілактичної та просвітницької роботи з дітьми, координація заходів безпеки та підтримка педагогів і батьків у створенні безпечного освітнього середовища", - зазначили правоохоронці.

  • Для вчителів інспектор Служби освітньої безпеки — це надійний партнер, який координує заходи безпеки.
  • Для батьків — це впевненість, що дитина у школі під захистом.
  • Для учнів — це наставник, який підкаже, як діяти у небезпечній ситуації, і завжди вислухає.

Минулого навчального року інспектори СОБ в регіоні провели понад 10 тисяч профілактичних заходів та майже 9 тисяч евакуацій, припинили 140 правопорушень.

Загалом протягом навчального року планується забезпечити інспекторами СОБ 140 закладів освіти.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News