Комфортно, безпечно й доступно: Громада з Криворіжжя отримала інклюзивний шкільний автобус,- ФОТО

Десять нових шкільних інклюзивних автобусів передали громадам Дніпропетровщини, серед них і заклади Криворізького району. Транспорт українського виробництва облаштований підйомниками та місцями для дітей, які пересуваються на кріслах колісних. Придбання стало можливим завдяки співфінансуванню з державного, місцевих бюджетів та підтримки ЄС у межах Ukraine Facility.

Ще 10 шкільних автобусів передали громадам Дніпропетровщині. Вони вітчизняного виробництва й в них все продумано, аби учням у дорозі було комфортно та безпечно. З переваг також – інклюзивність. Транспорт облаштований спеціальним підйомником. У салоні, окрім сидінь, є місце під крісло колісне. Про це повідомили в ОВА.

«До громад Дніпропетровщини рушили ще 10 шкільних автобусів. Транспорт придбали, об’єднавши різні бюджети – державний та місцеві. А ще співфінансував закупку Європейський Союз у межах інструменту Ukraine Facility. Дякую партнерам за підтримку цього важливого проєкту», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Серед тих, чий автопарк поповнився, – ліцей Дубовиківської громади. Там навчається понад двісті учнів. До закладу вони з’їжджаються з декількох сіл, тож шкільний автобус нагальний. Та й потрібен він не тільки для того, щоб підвозити хлопців і дівчат на уроки.

«Це ще можливість організовувати для дітей подорожі рідним краєм і возити їх на змагання. Наприклад, наша волейбольна команда цьогоріч гарно показала себе у «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». На рівні регіону зайняла третє місце. Цей потенціал маємо підтримувати», – поділилася директорка ліцею Дубовиківської громади Ірина Бондарчук. 

Нові шкільні автобуси отримали заклади освіти Синельниківського, Криворізького, Дніпровського та Самарівського районів. Загалом від початку літа придбали вже три десятки таких машин.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News