Кіноафіша Кривого Рогу: що подивитися в кіно цього тижня в міських кінотеатрах

У Кривому Розі мешканці та гості міста можуть обрати з-поміж десятків фільмів та мультфільмів, які показують у кінотеатрах «Мультиплекс» та «Олімп». Цього тижня в афіші – яскраві прем'єри, сімейні пригоди, видовищні фентезі та трилери.

На сайті 0564.ua ми зібрали для вас повний розклад і короткі описи стрічок, щоб ви могли легко обрати найцікавіше для себе або всієї родини.

Кроси

У криворізькому кінотеатрі показують мультфільм "Кроси".

Коли дизайнерський кросівок Тай випадково губиться на вулицях Нью-Йорка, його світ перевертається з ніг на голову. Але справжнє випробування починається, коли його сестру Максін викрадає таємничий Колекціонер. Щоб урятувати її, Тай має залишити зону комфорту й вирушити в небезпечну подорож містом. На цьому шляху він зустріне найрізноманітніше взуття та дізнається, що справжня цінність – не у зовнішньому вигляді, а в тому, що всередині. Яскрава, дотепна і зворушлива анімаційна пригода про дружбу, сміливість і справжню свободу.

В «Мультиплексі» у Victory Plaza мультфільм покажуть об 11:00. Вартість – від 150 грн.

Еліо

Цими вихідними криворіжці з дітьми можуть переглянути мультфільм "Еліо".

Віками люди звертались  до небес Віками люди звертались  до небес у пошуках відповідей. І ось нарешті небеса відповідають… в анімації Disney та Pixar. Стрічка розкаже про Еліо, хлопчика-аутсайдера з багатою уявою, який ненароком потрапляє до міжпланетної організації з представниками усіх куточків галактики. Там Еліо помилково приймають за посла Землі, до чого хлопець виявляється абсолютно не готовим. Тепер він мусить навчитись знаходити спільну мову з ексцентричними прибульцями, пережити небезпечні випробування та нарешті зʼясувати, хто ж він насправді.

В «Мультиплексі» у Victory Plaza мультфільм покажуть об 11:00. Вартість – від 150 грн.

В «Олімпі» показ мультфільму заплановано на 12:00. Вартість – від 130 грн.

Ліло і Стіч

У Кривому Розі на великих екранах показують фентезійну комедію "Ліло і Стіч". 

6-річна гавайська дівчинка Ліло (Майя Кеалоха) відчуває себе вкрай самотньою. Вона живе разом зі старшою сестрою Нані (Сідні Агудонг), яка є її опікункою після смерті батьків. Якось Ліло захотіла взяти з притулку песика. Ним виявився прибулець із космосу, створений як небезпечна зброя у результаті несанкціонований генетичних мутацій. Він втік від своїх творців та опинився на Гаваях, де його й знайшла Ліло. Свого улюбленця вона назвала Стіч та перший час вважала, що він собака. Пригодницьке сімейне фентезі «ЛІЛО І СТІЧ» є рімейком популярного однойменного мультфільму від студії Disney, що вийшов у 2002 році. 

В «Мультиплексі» у Victory Plaza фільм покажуть об 13:10. Вартість – від 150 грн.

В «Олімпі» показ заплановано на 12:10. Вартість – від 130 грн.

Як приборкати дракона

У Криворізьких кінотеатрах проходить показ фентезі "Як приборкати дракона".

На суворому острові Туп, де вікінги й дракони віками ведуть запеклу боротьбу, народжується несподівана дружба. Гикавка — молодий винахідник і спадкоємець вождя племені — знаходить союзника у тому, кого все його життя вчили остерігатися: у нічній фурії на ім’я Беззубик. Чи зможе юний вікінг кинути виклик давнім традиціям та зупинити забуте зло, коли на обрії з’являється древня загроза для обох народів?

В «Мультиплексі» у Victory Plaza фільм покажуть о 13:50. Вартість – від 150 грн.

В «Олімпі» показ заплановано на 13:45. Вартість – від 130 грн.

F1 Фільм

У криворізьких кінотеатрах показують спортивну драму  "F1 Фільм".

Сонні Гейз (Бред Пітт), якого нарекли «Найкращий, який ним так і не став», був найперспективнішим феноменом Формули-1 у 1990-х роках, доки аварія на трасі ледь не завершила його кар’єру. Тридцять років потому він став мандрівним найманим гонщиком. Одного разу до нього звертається Рубен Сервантес (Хав’єр Бардем) – колишній напарник Сонні й власник команди Формули-1, яка опинилася на межі розпаду.

Рубен переконує Сонні повернутися, щоб дати команді останній шанс на порятунок і довести, що він усе ще може стати найкращим у світі. Його напарником у перегонах стає Джошуа Пірс (Дамсон Ідріс), яскравий новачок, сповнений рішучості задати власний темп. Та з ревінням моторів минуле Сонні невпинно наближається, і він розуміє, що у Формулі-1 твій напарник – це і є твій найзапекліший суперник, а шлях до спокути неможливо пройти наодинці.

В «Мультиплексі» у Victory Plaza фільм покажуть о 10:00, 13:00, 16:00, 17:40 та 19:00. Вартість – від 150 грн.

В «Олімпі» показ заплановано на 18:30. Вартість – від 150 грн.

Світ Юрського періоду: Відродження

У Кривому Розі проходить показ фантастичного фільму "Світ Юрського періоду: Відродження". 

Цього літа, через три роки після завершення трилогії Світ Юрського періоду, легендарна франшиза повертається з новою епічною історією! Скарлетт Йоганссон, Джонатан Бейлі та Магершала Алі проведуть нас у чергову захопливу подорож.

У новому розділі саги команда спеціалістів вирушає в найнебезпечніше місце на Землі — науково-дослідний комплекс на острові, де колись працював Парк Юрського періоду. Там, серед руїн минулого, досі живуть створіння, яких залишили напризволяще…

В «Мультиплексі» у Victory Plaza фільм покажуть об 11:00, 13:45, 16:30, 18:00 та 19:20. Вартість – від 150 грн.

В «Олімпі» показ заплановано на 14:10, 16:40 та 19:15. Вартість – від 130 грн.

М3ҐАН 2.0

У криворізьких кінотеатрах продовжується показ фантастичного трилеру "М3ҐАН 2.0".

Минуло два роки після кривавої різанини, яку влаштувала легендарна М3ҐАН. Після створення ляльки-вбивці, Джемма (Еллісон Вільямс) стала відомою авторкою та бореться за контроль над ШІ. А її племінниця Кеді (Вайолет МакҐроу) — вже бунтівна підлітка.

Тим часом потужна військова корпорація, використавши базову технологію М3ҐАН, створює нову суперзброю — Амелію (Іванна Сахно). Вона швидка, розумна і не збирається слухатися наказів людей. Тепер, щоб врятувати світ, Джемма мусить повернути М3ҐАН… Тільки цього разу вона має бути ще сильнішою, ще небезпечнішою та ще божевільнішою.

В «Мультиплексі» у Victory Plaza мультфільм покажуть о 12:30. Вартість – від 150 грн.

В «Олімпі» показ заплановано на 16:15. Вартість – від 130 грн.

28 років по тому

В криворізьких кінотеатрах проходить показ трилеру "28 років по тому". 

Минуло майже три десятиліття з моменту, як вірус люті вирвався з лабораторії біологічної зброї. Зараз, перебуваючи під жорстким карантином, деякі все ж знайшли способи виживати серед інфікованих. Одна з таких груп, що вижили, живе на маленькому острові, з’єднаному з материком лише одним ретельно укріпленим мостом. Коли один із членів групи вирушає на материк із небезпечною місією в темне серце зараженої землі, він відкриває таємниці, дивовижі та жахи, які змінили не тільки інфікованих, але й інших людей, які вижили. 

В «Мультиплексі» у Victory Plaza фільм покажуть о 15:10. Вартість – від 150 грн.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.