13:25, 14 липня 2015 р.

Використання гель лаку Шеллак

Гель лак Shellac - один з найбільш якісних і поширених нігтьових покриттів. Це доводить навіть той факт, що в багатьох салонах будь-яке покриття гель лаком називається просто - Шеллак. Вибирають його не дарма. Такий гель лак носиться 2-3 тижні, моментально сохне, не тріскається і не розтікається по нігтьовій пластині, захищає нігті від впливу навколишнього середовища.

Shellac від CND добре підходить дівчатам, у яких нігті тонкі, шаруються або ламкі. Він не містить формальдегіду і його смол, толуолу, дібутілфтолата, є гіпоалергенним. На відміну від більш недорогих гібридних лаків, його безпека була підтверджена випробуваннями, а всі компоненти формули запатентовані.

Якщо ви плануєте наносити шеллак самостійно, прислухайтеся до наступних порад:

- Будь який гель лак при тривалому використанні злегка підсушує ніготь, це залежить від кількості агресивних речовин і фарбувального пігменту в складі. Так що покривайте кутикулу живильним маслом, краще щодня, це відновить водно-жировий баланс.

-Перед нанесення не розпарюйте ніготь, він повинен бути абсолютно сухим. Тож радимо обійтися необрізним манікюром, а перед роботою знежирити ніготь.

-Майже всі лаки при сушінні в лампі дають усадку, так що робіть між кутикулою і покриттям мінімальну відстань і сушіть по одному нігтю за раз.

-Наноситься гель лак акуратно, не зачіпаючи шкіру, зняти зайве тут складніше, ніж при роботі зі звичайним лаком.

-Пензлик очищайте клінсером, а не спиртом, не чистіть механічно, тримайте її подалі від лампи. Також від ультрафіолету потрібно берегти невиправлені нігті.

-Спробуйте наносити базу і закріплювач пензлем для моделювання, шар вийде тонше, до того ж нею простіше підійти близько до бічних валикам і кутикул.

-Якщо з'явилися пухирці, поставте флакончик лаку на теплу, але не гарячу, батарею. Або зігрійте його в долонях, тримаючи вертикально. Тільки не збовтувтуйте засіб.

-Шелак досить густий, добре лягає і забезпечує рівний насичений колір. Палітра класична, від рожевого до кольору темної вишні. Однак топове покриття дуже швидко засихає, і вимагає певної вправності при роботі. Флакончик розрахований на 15-20 нанесень. Лак може загуснути швидше дешевих і рідких засобів, так що вдома потрібно зберігати його щільно закритим, при роботі тримати далеко від лампи.

Оригінальна рідина для видалення гель лаку досить сильно сушить нігті, хоча і діє швидше інших засобів, так що не перетримуйте її на нігтях. Перед використанням злегка пройдіть по пластині абразивним баффом. Засіб нанесіть на ватку і прикладіть до нігтя, потім оберніть палець фольгою, потримайте так 10 хвилин.

Хоча ви бачите, що нанести шеллак вдома цілком можливо, часто процедура не окупається. Гель лак може пересохнути, бути нанесеним не ідеально, на собі працювати з незвички складно. Так що краще зверніться до кваліфікованих майстрам манікюру, які гарантують красу ваших нігтів.

Джерело: «Pilochka.kiev.ua» - косметологічні послуги на дому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...