Золоті сережки є ідеальним доповненням до образу і гардеробу будь-якої жінки. Правильно вибрана пара створює неповторний стиль і додає жінці упевненості в собі. Як і всі інші ювелірні прикраси, вони одним жінкам до лиця, іншим - ні.

Щоб знайти прикраси, які будуть їй пасувати, зверніть увагу на сім наведених нижче правил вибору:

1. Вартість. Пара золотих сережок оцінюється в залежності від їх ваги і роботи майстра. Якщо вони зроблені з чистого золота, мають високу якість і досить масивні, то коштують досить дорого. Прикраси середнього рівня робляться з базового металу і покриваються товстим шаром чистого золота, тут, як і в першому випадку, ціна буде залежати від проби і ваги золота. Відносно недорогі позолочені вироби складаються з металу і тонкого шару золота. Товщина позолоти може коливатися від 0,03 до 0,07мм. Але позолота з часом стирається і виріб отримує непривабливий вигляд, тому їх зазвичай купують до одного конкретного заходу.

2. Особистість. Часто жінки вибирають сережки, як показник статусу, таланту, інтересів, культури, релігії та інших характеристик особистості. Жінки, які займаються мистецтвом, театром і кіно, вибирають яскраві, сміливі сережки. Модні жінки вибирають незвичайні, креативні, у стилі еклектики. Старомодні дами носять вінтажні, консервативні або прості, що стали класикою. Жінки, що займаються спортом, воліють невеликі, скромні сережки-цвяхи. Незалежно від статусу жінка може знайти підходящі собі сережки і підкреслити свою привабливість. Наприклад, дама, яка бажає привернути увагу, вибере великі золоті сережки.

3. Стиль. Особистість багатогранна, і стиль відображає це. Жінка, одягнена в скромне вбрання, може носити як скромні сережки із золота, так і оригінальні, що ламають всі стереотипи щодо аксесуарів і створювати свій неповторний образ.

4. Привід. Так само, як і наряд, повинні відповідати випадку. Класичні золоті сережки надягають на ділову зустріч, на кожен день носять скромні у формі кілець, невеликого розміру. До урочистого вечора можна приміряти унікальні та оригінальні прикраси. Не існує жорстких правил, але, звичайно, ефектний наряд вимагає в якості доповнення великі золоті сережки зі складним візерунком, які підкреслять урочистість моменту.

5. Особа. Кожна жінка хоче, щоб ювелірні вироби, вигідно підкреслювали овал її обличчя. Сережки у формі трикутника, або довгі, зорово подовжують підборіддя, круглі, навпаки, роблять обличчя круглим, об'ємні - роблять обличчя ширше.

6. Зростання. За розміром повинні підходити до загального вигляду жінки. Невисока жінка відмінно виглядає з сережками-цвяхами або маленькими витонченими. Жінкам середнього зросту більше йдуть довгі сережки. Високі можуть носити великі, це візуально збалансує їх зовнішній вигляд.

7. Тон шкіри. Якщо шкіра біла, біле золото зробить вас ще блідішими, краще вибрати жовте або рожеве золото.

Красиві золоті сережки - поза часом. Кожна жінка може знайти і купити ювелірні прикраси в інтернет-магазині Голд.юа - свою пару сережок, які ідеально підходять їй в усіх відношеннях. Враховуйте ціну, стиль, риси власного обличчя і місце, де ви плануєте їх носити.