Не втратити єдиный шанс - 0564.ua

Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
В Кривом Роге в День Святого Николая не обошлось без сюрпризов. На открытии первого ёлочного городка и главной ёлки города, был установлен рекорд Украины.  Об этом корреспонденту 0564 стало известно на месте события.  Сегодня, 19 декабря, в День Святого Николая, в парке Героев зарегистрировали национальный рекорд Украины в категории "Самые большие объекты". В Кривом Роге появилась "Самая большая инсталляция новогодней игрушки". По замерам экспертов гигантс...
Общество
Во вторник, 18 декабря, в Металлургической райсуде состоялось очередное судебное заседание по делу криворожского активиста Антона Кравченко. Суд изучал письменные доказательства. Об этом корреспонденту 0564.ua сообщила защитник обвиняемого Галина Стригунова. "Ранее планировалось, что к Новому году уже  начнутся дебаты и будет приговор, но из-за очередной смены прокурора эти планы не осуществились. В прошлый раз пришел новый прокурор и попросил время для из...
Криминал
В Днепре за пособничество в занятии игорным бизнесом администратор заведения заплатит более 120 000 гривен штрафа. Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.  Суд вынес приговор 28-летней гражданке и признал ее виновной в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.5 ст.27 ч.1 ст.203-2 УК Украины (пособничество в занятии игорным бизнесом). Читайте также: Молодого криворожского предпринимателя осудили за организацию прибыльного, но неза...
Происшествия
В многоэтажке Кривого Рога воры вырезали все трубы канализации из подвала и пустили на металлолом. Жители четырех подъездов остались без воды и канализации. Не дождавшись помощи от управителя, начали ремонт сами.  Об этом сообщается в сюжете программы "Детали" на 34 телеканале. Неделю назад посреди ночи жителей одной из криворожских пятиэтажек разбудил грохот в подвале. Читайте также: Средь бела дня в Кривом Роге незаконно выкапывали трубы крупного диаметр...
Общество
Криворожская полиция предупредила об уголовной ответственности за перекрытие движения транспорта. Об этом сообщает 0564.ua со ссылкой на пресс-службу горотдела полиции. Ст. 279 Уголовного кодекса Украины предусмотрена ответственность за блокирование транспортных коммуникаций - до 3 лет ограничения свободы. "19 декабря около 8.00 в полицию поступило сообщение о том, что на перекрестке ул. Мусоргского и ул. Тимирязева... местные жители, около 30 человек, пер...
Криминал
Должностные лица Днепровского отряда военизированной охраны «Приднепровской железной дороги» (далее - отряда) совместно с представителями местного криминалитета организовали механизм похищения грузов из вагонов, проходящих через железнодорожные станции Запорожской области. Об этом сообщает 0564.ua со ссылкой на пресс-службу СБУ. Сотрудники ГУ контрразведывательной защиты интересов государства в сфере экономической безопасности СБУ совместно с военной проку...
Общество
Сотрудники полиции разыскали без вести пропавшего парня, который пропал в районе железнодорожного вокзала. Об этом сообщает пресс-служба Криворожского отдела полции.  Вчера, 18 декабря, в Долгинцевском отделении полиции заявили о розыске  13-летнего Иваненко Владислава Александровича. Около 11:00 мальчик пропал в районе ж/д вокзала ст. Кривой Рог-Главный.  По информации правоохранителей, уже вечером 18 декабря ребенок был найден целым и невредимым. Подробн...
Общество
В Национальном агентстве по вопросам противодействия коррупции заявили, что чиновники, которые получат на праздник подарок на сумму от 1921 гривны, должны будут вернуть его Святому Николаю назад. Об этом сообщает 0564.ua со ссылкой на пресс-службу НАПК. "Уважаемый Святой Николай и все, кто передает через него поздравления субъектам декларирования! Напоминаем вам, что ваша безграничное щедрость при выборе подарка лицам, уполномоченным на выполнение функций...
Криминал
В суде Кривого Рога будут рассматривать дело о том, как на ребенка в детсом саду упала шведская стенка.  Об этом 0564 сообщили в пресс-службе Криворожской местной прокуратуры №1.  Утвержден и направлен в суд  обвинительный акт в отношении заведующей детского сада и заведующей хозяйством указанного заведения за ненадлежащее исполнение служебных обязанностей по охране жизни и здоровья несовершеннолетних вследствие недобросовестного к ним отношения, повлекшее...