Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Происшествия
В Покровском районе произошло ДТП с участием микроавтобуса. Автомобиль влетел в электроопору, полностью разрушив ее. В связи с этим, весь микрорайон остался без наружного освещения. Об этом корреспонденту 0564 стало известно на месте события. Сегодня, 20 сентября, около 19:30 на мкрн.5 Заречный в нескольких метрах от станции скоростного трамвая "Электрозаводская" произошла авария. Микроавтобус "Mercedes Sprinter" влетел в электроопору. От удара столб рухну...
Власть
Судья Жовтневого райсуда Кривого Рога Ростислав Дехта признан соответствующим занимаемой должности. Об этом сообщает пресс-служба Высшей квалификационной комиссии судей Украины (ВККСУ). При принятии решения учитывались результаты квалификационного оценивания (Дехта набрал 684,4 балла) а также результаты собеседования. Собеседование проводилось на заседании ВККСУ. Напомним, судья Дехто рассматривал заявление правозащитницы Валентины Крывды об установлении ф...
Происшествия
В четверг, 20 сентября, в Кривом Роге бездомная собака покусала девочку. Инцидент произошёл возле 35-й школы. Ребёнка с укусами госпитализировали в больницу. Инцидент произошёл на улице Содружества, возле 35-й школы. На 11-летнюю девочку напала бездомная собака. Дворняга покусала ребёнка за левую ногу, клыки прогрызли штаны и впились в кожу. Школьницу от зверя отбил местный дворник, сообщает 1tv.kr.ua. На место происшествия прибыли полицейские и медики. Ре...
Криминал
Сегодня, 20 сентября, к двухэтажному зданию по адресу ул. Соборности, 97, подъехали несколько автомобилей. Как сообщили читатели 0564, прибыли правоохранители и, возможно,  подразделение физзащиты: прохожих очень впечатли крупные мужчины в черном. Журналисту 0564 присутствующие на площадке перед входом в здание "силовики" в форме не стали сообщать, в связи  с чем и кем проводится операция. По нашей информации в кабинетах предприятий, расположенных в здании...
Происшествия
Появилось видео, как криворожские патрульные спасали иностранную студентку, намеревавшуюся свести счеты с жизнью. Видео выложила в сеть пресс-служба УПП, До приезда "скорой" патрульным удалось привести девушку в чувство. Напомним, около 3-х ночи полицейские получили сообщение о попытке самоубийства в Металлургическом районе. Оперативно прибыв на указанное место, инспекторы обнаружили на полу девушку с окровавленным запястьем. Она пыталась свести счеты с жи...
Происшествия
Участок дороги на улице Спасской в сторону Юности перекрыли в связи с ремонтными работами на проспекте 200-летия Кривого Рога. Как сообщил корреспондент 0564, маршрутные такси  №250, 397 объезжают  данный участок через частный сектор и дворы. К примеру, №397, направлявшаяся в сторону пл. Освоождения,  проехав по частному сектору, повернула к 21-й школе и выехала к Юности по дороге, расположенной рядом со школой. Напомним,  ремонт проспекта 200-летия Кривог...
Власть
Верховная Рада назначила в Центральную избирательную комиссию 14 новых членов. Голосование проходило за каждого кандидата отдельно. Как сообщает "Украинская правда", новыми членами ЦИК стали: Алла Басалаева, "Возрождение" (поддержали 280 нардепов), Наталья Бернацька (до замужества Севастьянова), НФ (307 "за"), Михаил Вербенский, БПП (286 "за"), Андрей Евстигнеев, "Батькивщина" (309 "за"), Ирина Ефремова, "Народный фронт" (307 "за"), Ольга Желтова, БПП (305...
Криминал
Начальнику Службы автомобильных дорог в Днепропетровской области, который подозревается в присвоении бюджетных средств при ремонте дорог, избрана мера пресечения в виде содержания под стражей с возможностью внесения залога в 2 млн грн. Об этом сообщили в пресс-службе облпрокуратуры. Как сообщалось ранее, в 2017 году между Службой автомобильных дорог в Днепропетровской области (САД) и ГП «Днепропетровский облавтодор» ОАО «ГАК«Автомобильные дороги Украины» б...
Экология
Источником выбросов, от которых страдают жители нескольких микрорайонов в Кривом Роге, являются литейные цеха Криворожского ремонтно-механического завода (бывш. КЦРЗ). К такому выводу пришла мониторинговая группа из числа жителей микрорайона "Восточный", депутатов горсовета, экологов, представителей общественных организаций, побывавших на заводе, на котором выпускаются запчасти для криворожских ГОКов. Как сообщил корреспондент 0564, в среду, 19 сентября,...