Криворожский майдан в ультимативной форме потребовал от Турчинова отставки мэра Вилкула

Криворожский майдан разработал проект Ультиматума, в котором выдвигаются требования и.о. Президента Украины Александру Турчинову провести досрочные выборы городского головы и депутатов городского совета.

Соответствующий документ размещен на официальном сайте Криворожского майдана.

Криворожане напоминают Турчинову, что ранее уже обращались к нему с подобной просьбой, но получили отказ. В связи с этим Криворожский майдан принял решение выдвинуть Ультиматум, а в случае повторного отказа майдановцы перейдут к решительным действиям в рамках украинского законодательства.

0564.приводит дословный текст этого документа:

"Криворізький міський голова та депутати міської ради, в лютому 2014 року вимагали від діючого на той час президента України Януковича В.Ф. рішучих дій по знищенню київського майдану, а після перемоги Майдану практично два місяці саботували роботу міської ради. Відновивши її роботу відмовилися осудити дії Януковича В.Ф. і Партії регіонів та піти у відставку, фракцію Партії регіонів у міській раді покинули тільки два депутата.

Відмовлено в розгляді питання "Про засудження окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь військами Російської Федерації та підтримку ДЕКЛАРАЦІЇ "Про боротьбу за звільнення України" №1139-VIIвід 20.03.2014р." та створенні міського штабу самооборони.

На сьогоднішній день у складі криворізької міської ради понад 70 регіоналів із 90 депутатів, що саботують будь які дії спрямовані на підвищення обороноздатності міста та захисту членів територіальної громади.

Враховуючи той факт, що в приміщенні міської ради зараз розташована виборча комісія, а ми не ставимо своєю метою зрив виборчого процесу в нашому місті, ми вимагаємо прийняття рішення про призначення дострокових виборів криворізького міського голови та депутатів міської ради до завершення президентської виборчої компанії. 
   
В разі неприйняття рішення про проведення дострокових виборів в Кривому Розі ми перейдемо до рішучих силових дій, в рамках діючого законодавства України(ненасильницький спротив), відразу після завершення виборів Президента України"
новости Кривого Рога Криворожский майдан Турчинов ультиматум
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии