• Головна
  • У Кривому Розі затримали 22-річних спільників, яких підозрюють у підпалі вантажівки за грошову винагороду
14:31, Сьогодні

У Кривому Розі затримали 22-річних спільників, яких підозрюють у підпалі вантажівки за грошову винагороду

У Кривому Розі поліцейські затримали 22-річних хлопця та дівчину, яких підозрюють в умисному підпалі вантажного автомобіля.

За версією слідства, вони діяли за попередньою змовою та розраховували отримати за виконання злочину грошову винагороду, повідомили у відділенні комунікації Поліції Дніпропетровської області.

Повідомлення про загоряння вантажного автомобіля на території Саксаганського району надійшло до поліції 24 липня близько 23:45. На місце події прибули правоохоронці відділення поліції №4 Криворізького районного управління поліції спільно з рятувальниками, які ліквідували пожежу.

Внаслідок підпалу вогонь повністю знищив кабіну вантажного автомобіля.

Як встановили слідчі, підозрювані заздалегідь підготувалися до злочину: придбали легкозаймисту речовину, облили нею вантажівку та підпалили її. За даними поліції, зловмисники діяли за попередньою змовою та мали намір отримати за виконання підпалу грошову винагороду.

Обох фігурантів затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна). Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Обставини кримінального правопорушення та можливі мотиви його вчинення встановлюються в межах досудового розслідування.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #війна #підпалАвто
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення