
Ворог застосував для удару по Кривому Рогу балістичну ракету із касетними боєприпасами

Ворог ударив по цивільній інфраструктурі Кривого Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетними боєприпасами.
У зв'язку з застосуванням росіянами такої зброї люди загинули на відстані близько 200 метрів один від одного. Це черговий кривавий злочин російських окупантів, наголошують у пресслужбі виконкому Криворізької міської ради.
Нагадаємо, близько 11:00 23 травня росіяни нанесли ракетний удар по Кривому Рогу. Загинуло троє людей - двоє чоловіків 25 та 34 років та жінка 54 років. Ще 25 людей отримали поранення, у лікарнях міста зараз перебувають 20. Троє з них у тяжкому стані, один - у вкрай тяжкому стані, а хлопець і літня жінка – у вкрай тяжкому критичному стані.
24 червня оголошено у Кривому Розі Днем жалоби.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News