
Фото 21 ОБр НГУ
Криворіжців закликають долучитися до здачі крові для порятунку постраждалих під час ракетної атаки 23 червня.
Існує термінова потреба у поповненні запасів донорської крові для надання допомоги постраждалим внаслідок сьогоднішнього прильоту, повідомили у Дніпропетровському обласному центрі крові.
"Просимо всіх, хто має можливість і не має протипоказань до донорства, долучитися до здачі крові. Кожна донація сьогодні — це реальна допомога людям, які потребують негайного лікування та порятунку. Не залишайтеся осторонь. Ваша кров може врятувати життя.
Чекаємо на вас у Центрі крові. Разом ми сильні!", - йдеться у повідомленні.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію