Близько 11:00 23 червня на Криворіжжі пролунали вбухи. Чути могли жителі Кривого Рогу та інших населених пунктів Криворізького району.
Це сталося після попередження Повітряних сил ЗСУ про атаку балістикою, повідомляє сайт 0564.ua.
Над містом здійнявся стовп густого диму.
Про наслідки атаки повідомимо після того, як з'явиться офіційна інформація.
Повітряна тривога триває. Ворог продовжує обстрілювати українські міста та села ракетами і БпЛА, Тож закликаємо подбати про власну безпеку.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію