
Збіг? Після розголосу у Секторі почесних поховань Центрального кладовища Кривого Рогу розпочалась боротьба з бур'янами

Фото ГО "Спільнота родин криворізьких Героїв"
У Секторі почесних військових поховань Центрального кладовища Кривого Рогу розпочато прибирання.
Про це повідомляє ГО "Спільнота родин криворізьких Героїв" у Facebook, посилаючись на інформацію рідних загиблих захисників, які бачили на кладовищі жінок, котрі "ретельно вибирають бур'яни".
"Сьогодні ми отримали лист від Департаменту розвитку інфораструктури та ТОВ "Альфатер" про те, що роботи на Секторі були заплановані на 15.06 - саме на той день, коли ми зробили публікацію про стан Сектору.
Так, ми знаємо, що вас також зацікавив графік робіт ТОВ "Альфатер", тому вже зробити відповідний запит і триматимемо вас в курсі новин", - зазначає ГО.

Нагадаємо, раніше ГО "Спільнота родин криворізьких Героїв" повідомила про те, що Сектор почесних поховань заростає бур'янами. До того ж там було повно сміття.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News