• Головна
  • Сили ППО збили та подавили 198 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили
08:38, Сьогодні

Сили ППО збили та подавили 198 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили

Сили ППО збили та подавили 198 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили

Минулої ночі російські війська атакували Україну двома керованими авіаційними ракетами та 216 ударними безпілотниками різних типів. Сили протиповітряної оборони знищили або подавили 198 ворожих БпЛА, а також не допустили ураження цілей керованими авіаракетами. Водночас зафіксовано влучання дронів на 13 локаціях і падіння уламків збитих цілей ще на 12.

У Повітряних Силах повідомили, що в ніч на 5 червня (з 18:00 4 червня) противник атакував двома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із ТОТ Запорізької обл., та 216 ударними БпЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас, баражуючими боєприпасами «Бандероль» та дронами-імітаторами типу «Пародія» із напрямків:

  • Орел,
  • Курськ,
  • Брянськ,
  • Приморсько-Ахтарськ – рф.,
  • Чауда – ТОТ АР Крим.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 07:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 198 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.

Зафіксовано влучання 16 ударних БпЛА на 13 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 12 локаціях. Керовані авіаційні ракети не досягли своїх цілей.

"Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!", - зазначили в Повітряних Силах. 

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Сили ППО збили та подавили 198 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #військоваАгресіяРФ #ПовітряніСили #БпЛА #ворожіБезпілотники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення