
На Одещині затримали водія, який намагався переправити через кордон мешканців Дніпропетровщини

На Одещині прикордонники затримали 25-річного водія, який намагався незаконно переправити через державний кордон трьох чоловіків — мешканців Києва та Дніпропетровщини. Організатора схеми взяли під варту, а щодо його пасажирів склали адміністративні протоколи.
Трійку незаконних мандрівників на чолі з водієм-переправником затримали прикордонники на Одещині. Про це повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Оперативні співробітники Подільського загону спільно з військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Кодима» в прикордонні затримали переправника та трьох його пасажирів.
25-річний керманич намагався незаконно переправити через придністровський сегмент українсько-молдовського кордону мешканців столиці та Дніпропетровщини.
"За попередньою змовою з адміном телеграм-каналу керманич у місцях збору підсаджував до себе в автівку «клієнтів» та мав відвести їх до держрубежу", - зазначили в регіональному управлінні.
Висадивши в прикордонні пасажирів, доставник намагався безслідно зникнути, однак, не судилося.
Керманичу оголошено про підозру за фактом вчинення злочину передбаченого ст.332 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у 240 тис. гривень.
Стосовно трьох пасажирів складено протоколи про адмінправопорушення за ст.204-1 КУпАП, справи скеровано до суду.
Заходи проводились спільно зі співробітниками Нацполіції України за процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News