• Головна
  • Сили ППО збили та подавили 94 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили
10:54, Вчора

Сили ППО збили та подавили 94 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили

Сили ППО збили та подавили 94 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили

Минулої ночі сили протиповітряної оборони України відбили чергову атаку з боку росії. Оборонці неба знищили та подавили десятки ворожих безпілотників, які ворог запускав з різних напрямків.

У ніч на 10 січня (з 18:00 09 січня) противник атакував однією балістичною ракетою Іскандер-М із Курської обл. - рф, та 121 ударним БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда – ТОТ АР Крим, близько 80 із них – "шахеди". Про це повідомили в Повітряних силах. 

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 08:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 94 ворожі БпЛА типу Shahed, Гербера і дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни.

"Зафіксовано влучання балістичної ракети та 27 ударних БпЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на одній локації," - повідомили в Повітряних Силах.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Сили ППО збили та подавили 94 ворожих БпЛА, - Повітряні Сили , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #військоваАгресіяРФ #ПовітряніСили #БпЛА #ворожіБезпілотники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення