
Ситуація зі світлом та водою у Кривому Розі: близько 39 тисяч абонентів без світла, система водопостачання потребує "розповітрення"

Фото ілюстративне
У Кривому Розі й досі важка ситуація з енергетикою. Відновлювальні роботи тривають. Станом на 12:00 ез електропостачання залишалося близько 39 тисяч абонентів у Інгулецькому, Металургійному та Довгинцівському районах.
Про це повідомляє пресслужба виконкому Криворізької міськради.
Криворіжців попередили про стрибки напруги, що маже спричинити виведення з ладу електричних пристроїв. Тому їх зараз бажано не вмикати.
Через знеструмлення за останні 4 години (станом на 12:00) відбулося 6 відключень насосних станцій, через що виникло заповітрення системи водопостачання. «Розповітрення» триватиме до двох діб окремо у кожному кварталі або ж і в будинках.
Там, де відсутнє електропостачання, воду в системі утримують на генераторах. Тому тиск води у таких будинках нижчий.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News