• Головна
  • Організував наркосиндикат, легалізував кошти через службу таксі: до суду передали справу лідера криворізької наркомафії з "двадцятівських", - ФОТО, ВІДЕО
15:17, 18 січня

Організував наркосиндикат, легалізував кошти через службу таксі: до суду передали справу лідера криворізької наркомафії з "двадцятівських", - ФОТО, ВІДЕО

Організував наркосиндикат, легалізував кошти через службу таксі: до суду передали справу лідера криворізької наркомафії з "двадцятівських", - ФОТО,...

Судитимуть "залишки" криворізького наркокартелю «Двадцятівські»: слідчі поліції завершили досудове розслідування

Як повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області, до злочинної організації входило 6 організованих злочинних груп, учасники яких постачали наркотики в майже всі регіони України.  Поліцейські ліквідували цей наркосиндикат у 2023 році, однак одному зі зловмисників вдалось налагодити наркотрафік з ізолятора тимчасового тримання. Ув'язнений організував постачання психотропних речовин з Єгипту в Україну, відновив виробництво метамфетаміну у Кривому Розі й залучив до своєї оборудки ще 11 зловмисників «з волі». 

Поліцейські з’ясували, що впродовж року лідер місцевої наркомафії заробив майже мільйон доларів. Частину коштів він легалізував через покупку 44-х автомобілів й організував власну службу таксі, а решту — скерував на розвиток наркобізнесу. 

У результаті масштабної оперативної розробки поліцейські затримали 12 організаторів та учасників злочинної організації, провели 122 одночасних обшуків, у результаті яких знешкодили три нарколабораторії. Крім того, вилучили майже 250 кілограмів наркотиків вартістю понад 98 мільйонів гривень за цінами чорного ринку, «Криптоферму», зброю, 65 автомобілів вартістю понад 1 млн доларів та понад 3 млн гривень у різній валюті.

Наразі слідчі завершили досудове розслідування відносно всіх фігурантів, а обвинувальний акт скерували до суду. Зловмисникам загрожує до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна. 

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #наркосиндикат #двадцятівські
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...