• Головна
  • У Кривому Розі ректори українського та нідерландського вишів підписали угоду про співробітництво, - ФОТО, ВІДЕО
20:20, 23 червня

У Кривому Розі ректори українського та нідерландського вишів підписали угоду про співробітництво, - ФОТО, ВІДЕО

У Кривому Розі ректори українського та нідерландського вишів підписали угоду про співробітництво, - ФОТО, ВІДЕО

Угоду про співробітництво в галузі освіти підписали керівники українського та нідерландського вишів. Угода дозволить розширити співробітництво за декількома напрямками.

Як повідомляє сайт 0564.ua з посиланням на власну кореспондентку, підписання угоди відбулось 22 червня у Криворізькому державному педагогічному університеті.

Угоду про співробітництво у галузі освіти між Криворізьким державним педагогічним університетом та Нідерландською бізнес-академією підписали ректори цих навчальних закладів - Ярослав Шрамко та Ян ван звітен.

Рамкова угода включає навчальну, освітню, наукову, дослідницьку, інформаційну та культурну діяльність обох закладів. А співробітництво у сфері навчання та виховання здійснюватиметься через обмін викладачами, обмін студентами для участі у навчальному процесі та наукових заходах, співпрацю у сфері практичної підготовки студентів. Також передбачається обмін навчальною документацією, навчальними планами та програмами, надання права на спільні публікації навчально-методичних матеріалів.

Угода дозволить обмінюватись інформацією та практичними навичками для впровадження ETCS (Європейська кредитна трансферно-накопичувальна система).

Співробітництво у сфері науки, досліджень та інформації здійснюватиметься шляхом обміну молодими вченими для участі у наукових заходах в університетах, організацію спільних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів тощо.

Як зазначив професор Ярослав Шрамко, для студентів та викладачів педуніверситету є цікавими можливості обміну студентами, науковцями. Водночас очікується, що напрямок медіації та вирішення конфліктів, на якому спеціалізується професор Ян ван Звітен, стане корисним для майбутніх педагогів. За словами ректора КДПУ, гість з Нідерландів також висловив підтримку боротьбі українського народу проти російського агресора.

Професор Ян ван Звітен зазначив, що Нідерландська бізнес-академія має багато цікавих проєктів та програм. У цей час у нідерландському виші навчають багатьох молодих українців, котрі сумують за Батьківщиною і хочуть повернутись додому. Тож є сподівання, що у майбутньому вдасться навчати їх спільно з українськими колегами, зокрема, у Криворізькому педагогічному університеті.

Додамо, що 23 червня ректор нідерландського ЗВО Ян ван Звітен в межах програми гостьового візиту в КДПУ провів воркшоп, який став заключним у започаткованому в квітні курсі з медіації.

Стежте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #новини #0564ua #освіта #кдпу #нідерланди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...