• Головна
  • В Криворізькому районі відкрили реабілітаційне відділення на базі лікарні, - ФОТО
16:50, 15 червня

В Криворізькому районі відкрили реабілітаційне відділення на базі лікарні, - ФОТО

В Криворізькому районі відкрили реабілітаційне відділення на базі лікарні, - ФОТО

На цьому тижні в Криворізькому районі відкрили реабілітаційне відділення в одній з лікарень.

Про це журналістці 0564.ua стало відомо на місці події.

Воно розраховане на 30 пацієнтів. Тут лікуватимуться як жінки, так і чоловіки, які мають захворювання опорно-рухового апарату, неврологічної патології й потребують саме відновлювального реабілітаційного лікування.

Завідувач реабілітаційного відділення ортопедичних та неврологічних хворих, ортопед травматолог, реабілітолог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини Сергій Володимирович зазначив, що зараз існує велика потреба у таких відділеннях.

“В країні виникла потреба саме в реабілітаційній допомозі. В нашій лікарні це відділення стаціонарне, створено воно на базі 30 койкомісць. Також в нас є амбулаторне реабілітаційне відділення, де пацієнти які можуть відвідувати лікарню, отримують реабілітаційну допомогу амбулаторно. Там є кабінет фізіопроцедур, він у нас дуже розвинутий. Дуже сучасні в нас є апарати і методики для відновлювальних процедур, кабінет ЛФК дуже непоганий, все сучасне приладдя. Поступово ми розширюємо наш функціонал.

У реабілітаційному відділенні Сергія Володимировича стоять сучасні ліжка, сучасне приладдя для малорухомих пацієнтів, у яких неврологічна патологія (наприклад, пацієнтів, які перенесли інсульти чи які перенесли операцію на хребті, які перенесли операції, пов'язані з патологією міжхребцевих дисків).

У відділенні працюють три лікарі-реабілітологи, двоє з них це також ортопеди-травматологи, а один лікар-реабілітолог, який є ще і неврологом.

Пан Сергій зазначив, що у відділенні є все необхідне, залишилось лише встановити кондиціонери, які вже придбані. Також буде розглядатись питання встановлення ролетів на вікна, оскільки зараз літо і це допоможе людям більш легко переносити знаходження в лікарні.

До створення цього реабілітаційного відділення лікарі та медперсонал як самі долучались, так і долучили меценатів, волонтерів.

Лікар додав, що їм постійно допомагають волонтери:

“Попри те, що найнеобхідніше в нас є, ми завжди раді новим маніпуляторам, апаратам. Зараз, наприклад, ми ще маємо отримати нове приладдя для кабінету фізіопроцедур”.

Тож, спільними зусиллями вдалось зробити ремонт у відділенні, придбати сучасне обладнання та меблі в палати. Вже найближчим часом у відділенні зможуть надавати кваліфіковану допомогу усім, хто її потребує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КривийРіг #КриворізькийРайон #реабілітаційнеВідділення #лікарня #здоровя #реабілітація #відновлення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...