
08:00, 16 травня 2024 р.
Ввечері 15 травня ворог випустив по одному із сіл Дніпропетровщини півдесятка снарядів

Ввечері 15 травня агресор ще раз обстріляв Нікопольщину. Вогонь з артилерії відкрив по одному з сіл Марганецької громади. Туди прилетіло півдесятка снарядів.
Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині повідомляє начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Загиблих та поранених немає.
Ніч в області була спокійною - без ворожих атак.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Не лише на трамваях та автобусах: правоохоронці вважають, що у Кривому Розі крали ще й на тролейбусах
Хроніки "безкоштовного" транспорту
12:42
26 обшуків і три підозри: у Кривому Розі викрили схему розкрадання мільйонів на техобслуговуванні міських автобусів
Техобслуговування з переплатою
10:52
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:33, 14 червня
1
15:20, 22 червня
08:57, Вчора
64