
21:49, 14 травня 2024 р.
У Києві та Дніпропетровській області введено екстерні відключення електроенергії - YASNO

Укренерго вводить екстрені відключення у Києві та Дніпропетровській області.
Про це повідомляє YASNO.
Зазначається, що це вимушений захід, який є наслідком масованих атак росії. На жаль, графіків не існує, бо відключення не планові і вони необхідні для термінового балансування енергосистеми.
Будь ласка, наберіться терпіння. Всі енергетики працюють в режимі нон-стоп, щоб якнайшвидше повернути світло.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Не лише на трамваях та автобусах: правоохоронці вважають, що у Кривому Розі крали ще й на тролейбусах
Хроніки "безкоштовного" транспорту
12:42
26 обшуків і три підозри: у Кривому Розі викрили схему розкрадання мільйонів на техобслуговуванні міських автобусів
Техобслуговування з переплатою
10:52
ТОП новини
Спецтема
Оголошення