
15:30, 10 квітня 2024 р.
В.о.міського голови Кривого Рогу продовжив на рік контракт з директором КП

В.о.міського голови - перший заступник міського голови Євген Удод підписав розпорядження про продовження терміну дії контракту з Хворостом І.А.
Про це повідомляється на сайті Криворізької міської ради.
1 квітня 2024 року Євген Удод підписав розпорядження №72-р про продовження терміну дії контракту з Іллею Хворостом.
В документі вказано, що контракт від 20.08.2021р. №6 з директором комунального підприємства "Сансервіс" пролонгували на підставі заяви Іллі Хвороста.
Термін дії контракту продовжили на рік до 05.04.2025р. включно.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:17, 19 червня
06:41, 19 червня
13:39, 17 червня
08:57, Сьогодні
33
12:17, 19 червня