
10:50, 19 березня 2024 р.
У Криворізькому районі у водоймі знайшли тіло людини, - ФОТО

На Криворіжжі у водоймі виявили тіло чоловіка.
Про це повідомляє ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
18 березня, о 22:28, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у місцевому водоймищі поблизу селища Мар’я Дмитрівка Девладівської селищної територіальної громади, виявлено тіло людини.
Тіло чоловіка знаходилось на відстані 1 метр від берега. Співробітники ДСНС доправили тіло чоловіка до берега та передали працівникам поліції.
Уточнюється, що до робіт було залучено 5 рятувальників та 1 одиниця техніки Головного управління ДСНС України в області.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:21, 16 червня
35
10:08, 11 червня
47
07:36, 12 червня
12:01, 13 червня
06:41, 19 червня