
07:50, 18 березня 2024 р.
Вночі окупанти тричі атакували Нікопольщину, - ФОТО

Тричі агресор обстрілював Нікопольщину. З артилерії цілив по Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Зруйнований приватний будинок. Понівечені 2 господарські споруди, авто, гаражі, теплиці. Зачепило лінію електропередач та газогін.
Загиблих і поранених немає.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:40, Сьогодні
11:15, 15 червня
21:31, 16 червня
17