
07:35, 17 березня 2024 р.
Вночі над Дніпропетровщиною ЗСУ збили ворожий безпілотник

Ніч в області була з тривогами. Під час однієї з них бійці ПвК "Схід" вполювали ворожий БпЛА.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Опівночі приземлили його у Дніпровському районі.
"Вдячний за це оборонцям неба. Як і тим, хто чатує на лініях фронту. Жене російських варварів з української землі. Наближає жадану перемогу", - написав він.
На решті територій Дніпропетровщини було тихо. Без обстрілів.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення