
07:35, 1 березня 2024 р.
На Дніпропетровщині оборонці неба ввечері приземлили 3 ворожих безпілотника

Вчора пізно ввечері та ближче до ночі над областю було знищено 3 ворожих безпілотники. Їх збили наші оборонці неба в Синельниківському та Дніпровському районах.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
"Дякую за цілодобовий захист ПвК "Схід"!" - зазначив Микола Лукашук.
Також ворог обстріляв з артилерії Нікополь та Марганецьку громаду Нікопольського району.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Стежте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:55, 11 червня
1
10:50, 16 червня
15:11, 22 червня
15:20, 22 червня