• Головна
  • У рамках проєкту SURGe громади Криворіжжя навчатимуть управлінню своїм відновленням, - ФОТО
18:28, 27 січня

У рамках проєкту SURGe громади Криворіжжя навчатимуть управлінню своїм відновленням, - ФОТО

У рамках проєкту SURGe  громади Криворіжжя навчатимуть управлінню своїм відновленням, - ФОТО

26 січня у Києві відбувся офіційний запуск ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад (CLIR)”, в межах якої 19 територіальних громад із 7 пошкоджених війною областей отримають експертну підтримку у сталому, інклюзивному, соціальному та економічному відновленні. Своє бажання взяти участь в ініціативі висловило понад 300 громад із 11 найбільш пошкоджених областей України.

Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на інформацію проєкту SURGe.

Ініціатива є одним із компонентів реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який фінансується Урядом Канади на запит Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Експерти CLIR надаватимуть відібраним громадам експертну підтримку за такими напрямками: стратегічне управління та планування, налагодження партнерств із міжнародними організаціями, залучення зовнішніх інвестицій, розвиток сфери соціальних послуг, підтримка з розробки планів і стратегій відновлення та розвитку, впровадження принципів сталого розвитку тощо.

Відібрані громади були обʼєднані у 6 груп за принципом географічної близькості та спільності потреб.

Серед громад, які отримають експертну підтримку, є і громади Дніпропетровщини (Софіївська, Першотравенська, Апостолівська, Зеленодольська).

Ключовим завданням ініціативи “Інклюзивне відновлення за лідерства громад” є посилення спроможності українських громад управляти своїм відновленням в інклюзивний та гендерно відповідальний спосіб, орієнтуючись на потреби усіх мешканців. Ми прагнемо, аби в ході співпраці із командою експертів CLIR, усі відібрані громади отримали необхідні знання, навички та інструменти для розробки ефективних планів відновлення, реалізації проєктів з відбудови, залучення фінансової підтримки та виконання ролі лідерів у процесі відновлення усієї країни”, - заявила Танія Санфорд Аммар, директорка проєкту SURGe в Україні.

"Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe) - це проєкт з інклюзивного врядування в Україні, який реалізується компанією Alinea International та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади з 2019 року. SURGe є наступником проєкту "Експертна підтримка врядування та економічного розвитку" (EDGE), який реалізовувався у 2015-2019 роках.

Слідкуйте за новинами в Telegram

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

Читайте нас на Google News.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #кривийРіг #0564ua #війна #відновлення #проєкт #канада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...