
07:35, 8 січня 2024 р.
Ворог двічі вдарив по Нікопольщині з артилерії, - ФОТО

В області повітряна тривога. Залишайтеся у безпеці. Бережіть життя.
Про це написав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.
"Вся інформація після відбою. Нічого не знімайте та не викладайте в мережу", - закликав очільник ОВА.
Щодо ситуації за ніч. Ворог двічі вдарив по Нікопольщині з артилерії. Поцілив по райцентру та Марганцю.
Пошкоджені дві п'ятиповерхівки, приватний будинок, господарська споруда та авто.
Люди не постраждали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:08, 11 червня
47
10:08, 11 червня
34
12:17, 19 червня
08:04, 9 червня
09:59, 9 червня