
15:05, 15 грудня 2023 р.
Двоє криворізьких регбістів отримали виклик до збірної України, - ФОТО

До складу збірної України з регбі долучаться два криворізькі спортсмени.
Про це повідомляє ДЮСШ №10.
"Два вихованця ДЮСШ-10 Шмалько Назар та Гаркуша Олексій отримали виклик до молодіжної збірної U-19 з регбіліг та зараз перебувають на навчально-тренувальних зборах", - ідеться у повідомленні.
Слідкуйте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:40, Сьогодні
11:15, 15 червня
21:31, 16 червня
17