
07:40, 10 грудня 2023 р.
Уламки збитої над Криворізьким районом ракети пошкодили приміщення одного з підприємств

Вночі окупанти цілили по Нікополю. Застосували важку артилерію.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Наразі атаковану територію обстежують. З'ясовують наслідки. Та головне – без жертв.
Щодо збитої вчора над Криворіжжям ворожої ракети. Її уламки пошкодили приміщення одного з підприємств. Зачепили і 2 вантажівки. Люди не постраждали.
Слідкуйте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:08, 18 червня
14
08:04, 9 червня
12:58, 13 червня
15:47, 8 червня
1
15:46, 8 червня