• Головна
  • Гірники Першотравневого кар’єру ПівнГЗК : знижуємо собівартість – тримаємо якість
Новини компаній
17:00, 30 листопада 2023 р.

Гірники Першотравневого кар’єру ПівнГЗК : знижуємо собівартість – тримаємо якість

Новини компаній

Працівники Першотравневого кар’єру Північного ГЗК Метінвесту показують високий рівень виконання ключових показників ефективності попри складні виробничі умови. Наразі гірники працюють за новою виробничою схемою, дають затребувану якість для виготовлення конкурентоспроможної ЗРС та знижують собівартість продукції

Щоб забезпечити виготовлення високоякісного концентрату з нижчою собівартістю, гірники Першотравневого кар’єра оптимізували вантажопотоки з південно-східного борту. Це стало можливим завдяки створенню транспортного сполучення горизонту -130 м та приймального колодязя дробильної фібрики №3 на горизонті -193 м. Нововведення дало змогу скоротити середньомісячну відстань транспортування руди на 700 м, що суттєво вплинуло на витрати дизельного палива та великогабаритних шин для технологічного транспорту.

Гірники Першотравневого кар’єру ПівнГЗК : знижуємо собівартість – тримаємо якість, фото-1

Руда з південно-східного напряму відповідає затребуваним якісним показникам, а це дозволяє збагачувальникам виготовляти високоякісний концентрат А-1 із вмістом заліза 68%+. Його собівартість нижча у порівнянні з концентратом, що раніше отримували на міксі руди Першотравневого та Ганнівського кар’єрів.

Гірники Першотравневого кар’єру ПівнГЗК : знижуємо собівартість – тримаємо якість, фото-2

Гірничі роботи тривають і на інших напрямах Першотравневого кар’єра. Крім південно-східного, гірники розробляють нижні горизонти на півночі і на заході. Щодо західного борту, то командою кар’єра вже розроблені проєкти з операційної ефективності, які впроваджуватимуться з 1 січня нового року та мають принести економію завдяки скороченню відстані перевезення гірничої маси та відповідній оптимізації витрат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривий ріг #новини #метінвест #Північний ГЗК #Першотравневий кар'єр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...