
07:40, 26 листопада 2023 р.
Опівночі окупанти вдарили по Нікопольщині

Опівночі росіяни цілили з важкої артилерії по Нікопольщині. Вдарили по Марганецькій громаді.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Наразі атаковану територію обстежують – з'ясовують наслідки. Головне – без постраждалих.
Слідкуйте за новинами в Telegram.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook.
Читайте нас на Google News.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:40, 23 червня
15:20, 22 червня
09:56, 16 червня
15:11, 22 червня
17